Deniz İçi Yükleme Boşaltma

Gelişen denizcilik teknolojilerini benimseyerek deniz içi yükleme boşaltma işlemlerinde ben de varım diyen firmamız 46 yıllık tekstil tecrübesini denizcilik faaliyetleri ile büyütmüştür. Verdiğimiz birçok kaliteli tekstil ürünlerinin yanında ithalat ve ihracat konularında da faaliyetler yürütmekteyiz. Bu kapsamda müşteri ihtiyaçları her daim firmamız tarafından gözetilmekte olup müşteri ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürütmekteyiz. Faaliyetlerimizde farklı taşıma tiplerine ve ürünlere de yer verilmektedir. Firmamız tekstil hizmetlerinin yanında denizcilik faaliyetleri ile de kalitesini ortaya koymaktadır. Denizcilik faaliyetleri arasında uluslararası ve yurt içi kuru yük taşımacılığı, denizaltı tarama faaliyetleri, gemiden gemiye Limbo hizmetleri, deniz içi yükleme boşaltma hizmetleri de verilmektedir.

Taşıdığımız Kuru Yükler ve Sınıfları

Taşıdığımız kuru yükler ve sınıfları aşağıda başlıklar halinde sıralanmıştır.

Tehlikeli Yükler

Müşterimizin ihtiyacı doğrultusunda tehlikeli yükler taşıma konusunda son derece dikkatli davranırken tedarik zincirinin tamamı göz önünde tutularak taşımacılık görevimizi yerine getiririz. Şoförlerimizin aldığı özel ihtisas eğitimlerinden gemilerimizdeki konteyner istiflenmesi ve planlamasına kadar tüm operasyon tehlikeli yüklerin oluşturabileceği riskleri minimuma indirmek üzerine planlanmıştır. Daha fazla bilgi için firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz.

Gıda Sınıfı Yükler

Gıda sınıfı yüklerin taşınmasında daha farklı operasyon planı yaparız. Öncelikle soğutma ya da dondurma gereken gıda yüklerini taşımak için gerekli olan reefer konteyner grubumuzdan faydalanırız. Yükün dengesini optimumda tutmayı sağlamak içinde diğer gıda kategorisinde bulunan ürünleri standart konteynerlerimize koyarak en etkili taşıma operasyonunu gerçekleştiririz.Yükünüzün gönderildiği biçimde teslim edilebilmesi amacımız olduğundan konteynerin nemi alınmıştır. Daha detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Nadir Kıymetli Yükler

Nadir ve kıymetli yüklerin taşınması aşırı dikkat istediği gibi stresli de olduğunun bilincinde olan firmamız engin tecrübe ve deneyimi ile yüklerinizin güvenli bir şekilde taşındığından emin olabilirsiniz. Ancak bu hizmetimiz talebe bağlıdır. Daha fazla bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kado Tekstil ve Denizcilik Şirketi ile Kuru Yük Taşımacılığı

Denizcilik sektöründe sahip olduğumuz filonun desteğinin yanında yüklerinizin emniyetli bir biçimde taşınması için gereken engin tecrübe ve deneyime sahibiz. Ekiplerimize kuru yük hizmetleri ile ilgili sorularınıza cevap verebilmeleri için uzmanlık eğitimleri vermeye devam ediyor hem ekibimizi hem de kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.