Gemiden Gemiye Limbo

Deniz lojistiği konusunda her zaman en iyi olmayı amaçlayan Kado tekstil ve denizcilik şirketi müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda gemiden gemiye limbo hizmeti de vermektedir. 46 yıllık aileden gelen denizcilik deneyimi ve tecrübesi ile müşteri odaklı olarak sürdürdüğümüz faaliyetimiz içinde yer alan hizmetimiz müşterilerimizin talebine bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu hizmet ve faaliyetlerinde de kendisini geliştirme yolunda hızla devam eden firmamız yanında çalışan personeline de sürekli eğitimler aldırarak müşterilerinin sorularını eksiksiz ve anlaşılır akıllarda soru kalmayacak biçimde yanıtlamaya yönelik geliştirmeye devam ediyor Kuru yük, deniz altı tarama, deniz içi yükleme ve boşaltma, gemiden gemiye limbo hizmetleri de vermeye kendimizi geliştirerek devam ediyoruz. Deniz taşımacılığında lider olma iddiamızı müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek onların isteklerine odaklanarak gelişmeyi devam ediyoruz. Çalışanlarımıza ve müşterimize olan sadakatimiz şirketimizin bağlılığını güçlendirirken verdiğimiz hizmette en iyisi olmanın haklı gururunu yaşamaya devam ediyoruz.  Gemiden gemiye limbo hizmeti veren firmamız müşterilerinin özel talepler doğrultusunda karadan gemiye limbo hizmeti de vermektedir.

Kado Tekstil ve Denizcilik Şirketi Limbo Hizmetleri

Kado Tekstil ve denizcilik şirketi 46 yıl önce ailesinin kurduğu İmamoğulları şirketi ile sektöre adım atmış, ailesinden gelen bilgi, tecrübe ve denizcilik sektöründeki deneyimini birleştirerek kendisine yenilik katmaya yine sektörde en iyilerden bir olma gayreti ile kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Gemiden Gemiye Limbo Hizmeti Nedir?

Kado denizcilik ve tekstil firması olarak 46 yıllık aileden gelen deniz taşımacılığı sektörü ile yoluna devam ediyor. Verdiğimiz gemiden gemiye limbo hizmeti nedir? kısaca açıklayalım.  İki geminin birbirine yanaşarak karşılıklı güverte ve ambarları arasında eşyanın boşaltılmasına ve diğer gemiye yüklenmesine gemiden gemiye limbo hizmeti denmektedir. Limbo hizmetimiz müşterimizin özel talebi doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Eğer gemiden gemiye limbo hizmeti talep ediyorsanız limbo işlemleri için Liman işleri başkanlığından gerekli izinlerin alınması gerekmektedir. Bu nedenle detaylı bilgi için firmamızla iletişim haline geçebilirsiniz.  Bir diğer hizmetimiz olan karadan gemiye limbo hizmetimizde yine gemiden gemiye limbo hizmeti gibi müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Karadan gemiye limbo hizmetleri genellikle deniz kazasına karışmış gemi karaya oturması gibi durumlarda gerçekleşebiliyor.  Bu hizmet içinde Liman İşleri başkanlığından izin alınması gerekiyor. Gemiden gemiye limbo hizmetimiz ve karadan gemiye limbo hizmetimiz ile ilgili olarak daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.   Konu ile ilgili tüm teknik detaylarla ilgili bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz.

Kado Tekstil ve Denizcilik Şirketi Limbo Hizmetleri

Kado Tekstil ve denizcilik şirketi 46 yıl önce ailesinin kurduğu İmamoğulları şirketi ile sektöre adım atmış, ailesinden gelen bilgi, tecrübe ve denizcilik sektöründeki deneyimini birleştirerek kendisine yenilik katmaya yine sektörde en iyilerden bir olma gayreti ile kendini geliştirmeye devam etmektedirKado tekstil ve Denizcilik şirketi Limbo hizmetlerinde de yapılan aktarma sırasında eşyaların ve yüklerin emniyetli ve uygun şekilde istiflenmesini sağlayacak ekipman ve cihazlara sahip olan ekibi ile müşterilerinin ihtiyaç ve talebini karşılamaya devam etmektedir.  İster gemiden gemiye limbo hizmeti verirken de operasyonu tüm incelikleri ve güvenliğini göz önünde planlayarak görevini yerine getirmektedir.  Karadan gemiye verilen limbo hizmetinde de operasyon titizlikle planlanıp geminin ve eşyaların güvenliği ve zarar görme risklerini minimuma indirecek biçimde görevini yerine getiren şirketimizin müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini de göz önünde bulundurup dikkate almaktadır. Kado tekstil ve denizcilik şirketi faaliyet alanlarına uygun tüm ekipman ve araçlara sahip filosu ile birlikte müşterilerine en iyi hizmeti vermeye odaklanmıştır. Müşteri odaklı olmaktan asla ödün vermeyen firmamız hizmetlerinin kapsamını bu alanda geliştirmeye ve arttırmaya devam edecektir. Ayrıca kendisini geliştirirken çalışanlarını da aynı sorumluluk bilinci ile uzmanlık eğitimleri aldırmaya devam ederken müşterilerinin tüm taleplerini eksiksiz biçimde cevaplamayı sürdürüyor.