Uluslararası ve Yurtiçi Kuru yük Taşımacılığı

Kado Tekstil Denizcilik ve Dış Tic. Ltd. Şti olarak denizcilik sektörüne ilk olarak 1974 yılında adım atan İmamoğulları kum çakıl ve deniz nakliyat firmasının 2. Nesil üyesi olarak sektördeki deneyim ve tecrübelerimizle Kado tekstil ve denizcilik olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.  Denizcilik faaliyetlerimiz içinde yer alan uluslar arası ve yurt içi kuru yük taşımacılığı verdiğimiz hizmetlerin içinde en yaygın olarak kullanılan faaliyetlerimizden biridir.  Hizmetimiz,  konteynere yüklenmiş halde bulunan yükün emniyetli ve etkin bir biçimde ulaştırılmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Ancak büyüklerimizden gelen tecrübe ve deneyimlerimizle tüm yüklerin taşınmasının bu kadar kolay olmadığının da bilincinde olan Kado Tekstil ve denizcilik ürünleri şirketi müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla çalışmayı ve hizmet vermeyi sürdürmektedir. Müşterilerimizin dünyada en çok ticareti yapılan mallarının taşınmasını sağlamak için destek ve ekipman sunmayı görev edindik.  46 yıllık tecrübe ve deneyimlerimiz sayesinde her yükün aynı şekilde taşınamayacağını, karmaşık yüklerin emniyetli bir biçimde nasıl taşınıp istifleneceğini ve nakledileceği konularına vakıf olarak kuru yük konusunda kendimizi daha da geliştirmemizi sağlarken müşterilerime yönelik hizmetlerimizi de geliştirmeyi sürdürüyoruz. Kado tekstil ve denizcilik şirketi olarak müşterilerimize deniz taşımacılığından daha fazlasını sunmayı kendimize amaç edindik. Bu nedenle de müşterilerimizi tanımak ve onların ihtiyaçlarını belirleyerek onlara uygun hizmetler sunmak firmamızın da sektördeki uzmanlığını geliştirmesini sağlamaktadır.  Kado tekstil ve denizcilik şirketi farklı sektörlerde de hizmet verirken müşterilerine özel hizmet sunma gayesini taşımaktadır. Tekstil sektöründe ithal ettiği ürünleri sıralayacak olursak: Jessica, Kabe, Cey, Queen, Miracle, Moss, Double, Scuba, Pu, Velvet, Yoryu, Chiffon, Embrodery sayılır. Şirketimizin farklı sektörlerde faaliyet göstermesine karşılık bizi diğer firmalardan farklı yere koyan ekiplerimize ve müşterilerimize olan sadakatimizdir. Müşterilerimizim farklı ihtiyaçlarını her zaman odak noktamız olarak görmekten asla vazgeçmeyiz.

Taşıdığımız Kuru Yükler ve Sınıfları

Taşıdığımız kuru yükler ve sınıfları aşağıda başlıklar halinde sıralanmıştır.

Tehlikeli Yükler

Müşterimizin ihtiyacı doğrultusunda tehlikeli yükler taşıma konusunda son derece dikkatli davranırken tedarik zincirinin tamamı göz önünde tutularak taşımacılık görevimizi yerine getiririz. Şoförlerimizin aldığı özel ihtisas eğitimlerinden gemilerimizdeki konteyner istiflenmesi ve planlamasına kadar tüm operasyon tehlikeli yüklerin oluşturabileceği riskleri minimuma indirmek üzerine planlanmıştır. Daha fazla bilgi için firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz.

Gıda Sınıfı Yükler

Gıda sınıfı yüklerin taşınmasında daha farklı operasyon planı yaparız. Öncelikle soğutma ya da dondurma gereken gıda yüklerini taşımak için gerekli olan reefer konteyner grubumuzdan faydalanırız. Yükün dengesini optimumda tutmayı sağlamak içinde diğer gıda kategorisinde bulunan ürünleri standart konteynerlerimize koyarak en etkili taşıma operasyonunu gerçekleştiririz. Yükünüzün gönderildiği biçimde teslim edilebilmesi amacımız olduğundan konteynerin nemi alınmıştır. Daha detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Nadir Kıymetli Yükler

Nadir ve kıymetli yüklerin taşınması aşırı dikkat istediği gibi stresli de olduğunun bilincinde olan firmamız engin tecrübe ve deneyimi ile yüklerinizin güvenli bir şekilde taşındığından emin olabilirsiniz. Ancak bu hizmetimiz talebe bağlıdır. Daha fazla bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kado Tekstil ve Denizcilik Şirketi ile Kuru Yük Taşımacılığı

Denizcilik sektöründe sahip olduğumuz filonun desteğinin yanında yüklerinizin emniyetli bir biçimde taşınması için gereken engin tecrübe ve deneyime sahibiz. Ekiplerimize kuru yük hizmetleri ile ilgili sorularınıza cevap verebilmeleri için uzmanlık eğitimleri vermeye devam ediyor hem ekibimizi hem de kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.