kado tekstil denizcilik

47 Yıllık Tecrübe

Denizcilik sektörü ve uluslararası yük taşımacılığında 1974 yılından beri hizmet veren İmamogullari kum çakıl ve deniz nakliyat firmasının 2. nesil üyesi olarak sektörde varlığımızı devam ettirmekteyiz. Tecrübemizle kado tekstil ve denizcilik olarak kendimizi geliştirip yeni sektörlerde büyümeye devam etmekteyiz. Denizcilik alanında birçok projede aktif olarak var olup, teknik deniz altı projelerine günden güne destek sağlamaktayız.

Kado Tekstil Denizcilik kumaş ve iplik tedarikçisi olarak tekstil/moda sektöründe tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Kado Tekstil Denizcilik kumaş ve iplik tedarikçisi olarak tekstil/moda sektöründe tecrübesi ile hizmet vermektedir. Şirket kısa bir sürede pazarın en büyük oyuncularından biri olmayı başarmıştır.

Kado Tekstil Denizcilik olarak, iyi kalitede ürünler sunmak için (Endonezya, Çin, Kore, Pakistan, Vietnam, Mısır ) gibi ülkeler olmak üzere, hemen hemen dünyanın her yerinden pfd/pfp, ham kumaş ve iplik olmak üzere tekstil hammaddeleri tedarik ediyoruz. Şuan ithalat hacmimiz %80 pfd/pfp kumaş ve %20 iplik şeklindedir.

Üretim departmanımız müşteri taleplerini mükemmel bir biçimde karşılamak ve talep edilen kumaşları üretmek için 3 vardiya çalışmaktadır. Viskon, pamuk ve polyester ipliklerle dokuma yapmaktayız. Pamuk, viskon ve polyester kumaşlara uygulanabilecek baskı tekniklerine sahibiz.

” Size En İyisini Sunmak İçin Çalışıyoruz “

Denizcilik sektörü hızla büyüyen ve gelişen ihracat ve ithalatı destekleyen taşımacılığın yaygın olarak görüldüğü mecradır. Teknik donanım ile yük taşımacılığı gibi alanlar da görev alarak birçok firma ile birlikte projelerde çalışmaktayız. Deniz aşırı pazarların oldukça iyi bilinmesini gerektiren deniz taşımacılığı günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan taşımacılık girişimleri arasındadır.

Deniz taşımacılığının ardında sektöre tekstil ile de hızlı bir giriş yaparak adımızı farklı bir mecrada markalaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle Kado Tekstil ve Denizcilik olarak adımızın markalaşma yolunda ilerlediği ve devleştiği projelerine fazlasıyla özverili ve tam bir titizlik içerisinde tüm kadro çalışarak yeni pazarda adımızı duyurmayı hedeflemekteyiz.

Kado ailesi olarak 2. Nesil’in devraldığı markanın ağırlığı ve sorumluluğunun bilinciyle tüm projelerde titizlik ile çalışılmaktadır. Teknik birimlere verdiğimiz önem ve uzman kadrolardan oluşan takımlarımız ile müşterilerimize sınırsız bir hizmetin güvenliğini ve konforunu vaat etmekteyiz. Deniz taşımacılığının yanı sıra tekstil sektöründe de iddialı bir marka olduğumuzu belirtmeliyiz.

Günümüzde oldukça önemli bir marka olan ve teknik bilgileriyle uzun yıllar sektörde varlığını sürdüren firmanın denizcilik gibi tekstil alanında da adından söz ettiriyor olmaktadır. Genel olarak marka değeri yüksek olan firmanın yeni nesil yönetim ekibi olarak markamızı daha da ileriye taşıyarak sonraki nesillere bırakmayı hedeflemekteyiz. Bu noktada önemli olan genişleyen hacim ile birlikte kalitenin ve güvenin de aynı oranla bizler ile büyüyor olmasıdır.

İmamoğulları kum çakıl ve deniz nakliyat adıyla geçmiş yıllarda pazarda ilk yerini alan firma, geçmişten günümüze geldiği noktada Kado tekstil ve denizcilik adıyla pazardaki markasını yeniliyor olması gelecek nesillere sağlam ve köklü bir markayı sunabilmek niyetiyle gerçekleştirilmiştir.